Streetview Andries Jansz Cristalstraat 8 Den Helder

Andries Jansz Cristalstraat 8, 1785 LC Den Helder

98 m² Bouwjaar 1964 4 kamers Label F

Andries Jansz Cristalstraat 8 is een woonhuis in Den Helder, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 167 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €192.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
167 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Andries Jansz Cristalstraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Andries Jansz Cristalstraat 8

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Den Helder

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Den Helder

1190 Inwoners
635 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
649 Woningvoorraad
€192.000 Gem. woningwaarde Schouten en Schepenenbuurt
22% Koopwoningen
3.992 Inwoners per km²

Locatie van Andries Jansz Cristalstraat 8

Vergelijkbare woningen in Den Helder

Veelgestelde vragen over Andries Jansz Cristalstraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Andries Jansz Cristalstraat 8?

De prijsindicatie voor Andries Jansz Cristalstraat 8 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Schouten en Schepenenbuurt is €192.000. Dat komt neer op circa €1.959 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Andries Jansz Cristalstraat 8 zich tot de wijk Schouten en Schepenenbuurt?

Andries Jansz Cristalstraat 8 is een woonhuis van 98 m² in de wijk Schouten en Schepenenbuurt. De buurt telt 649 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.992 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Andries Jansz Cristalstraat 8?

Andries Jansz Cristalstraat 8 is een woonhuis in Schouten en Schepenenbuurt, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Andries Jansz Cristalstraat 8 vergeleken met de buurt?

Andries Jansz Cristalstraat 8 heeft 98 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Het perceel is 167 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Schouten en Schepenenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €192.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Andries Jansz Cristalstraat 8 en wat betekent dat?

Andries Jansz Cristalstraat 8 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Andries Jansz Cristalstraat 8?

Andries Jansz Cristalstraat 8 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Schouten en Schepenenbuurt?

De wijk Schouten en Schepenenbuurt in Den Helder (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €192.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schouten en Schepenenbuurt?