Streetview Jan Theunisz Kampstraat 12 Den Helder

Jan Theunisz Kampstraat 12, 1785 BZ Den Helder

120 m² Bouwjaar 1988 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Jan Theunisz Kampstraat 12 is een woonhuis in Den Helder, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 177 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €192.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
177 m²
Inhoud
419 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Jan Theunisz Kampstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Theunisz Kampstraat 12

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
104.8 kWh/m²
Primaire fossiele energie
137.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.2%
CO₂-emissie
24.62 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Helder

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Den Helder

1280 Inwoners
685 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
681 Woningvoorraad
€192.000 Gem. woningwaarde Zeeloodsenbuurt
21% Koopwoningen
2.272 Inwoners per km²

Locatie van Jan Theunisz Kampstraat 12

Vergelijkbare woningen in Den Helder

Veelgestelde vragen over Jan Theunisz Kampstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Theunisz Kampstraat 12?

De prijsindicatie voor Jan Theunisz Kampstraat 12 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeeloodsenbuurt is €192.000. Dat komt neer op circa €1.600 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Theunisz Kampstraat 12 zich tot de wijk Zeeloodsenbuurt?

Jan Theunisz Kampstraat 12 is een woonhuis van 120 m² in de wijk Zeeloodsenbuurt. De buurt telt 681 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.272 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Theunisz Kampstraat 12?

Jan Theunisz Kampstraat 12 is een woonhuis in Zeeloodsenbuurt, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Jan Theunisz Kampstraat 12 vergeleken met de buurt?

Jan Theunisz Kampstraat 12 heeft 120 m² woonoppervlakte en 419 m³ inhoud. Het perceel is 177 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Zeeloodsenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €192.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Theunisz Kampstraat 12 en wat betekent dat?

Jan Theunisz Kampstraat 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-01-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan Theunisz Kampstraat 12?

Jan Theunisz Kampstraat 12 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zeeloodsenbuurt?

De wijk Zeeloodsenbuurt in Den Helder (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €192.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeloodsenbuurt?