Eengezinswoning, tussenwoning Diaconiestraat 28 Den Helder

Diaconiestraat 28, 1781 GZ Den Helder

71 m² Bouwjaar 1906 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Diaconiestraat 28 is een eengezinswoning, tussenwoning in Den Helder, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m², een perceel van 81 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €181.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
71 m²
Perceeloppervlakte
81 m²
Inhoud
236 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€135.000 tot €160.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Diaconiestraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Diaconiestraat 28

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot
Verwarming
Elektrische verwarming, pelletkachel en gehele vloerverwarming
Isolatie
Grotendeels dubbelglas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (28.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Den Helder

1435 Inwoners
910 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
975 Woningvoorraad
€181.000 Gem. woningwaarde Centrum
41% Koopwoningen
7.511 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Diaconiestraat 28

Vergelijkbare woningen in Den Helder

Veelgestelde vragen over Diaconiestraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Diaconiestraat 28?

De prijsindicatie voor Diaconiestraat 28 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €181.000. Dat komt neer op circa €2.549 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Diaconiestraat 28 zich tot de wijk Centrum?

Diaconiestraat 28 is een eengezinswoning, tussenwoning van 71 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 975 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.511 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Diaconiestraat 28?

Diaconiestraat 28 is een eengezinswoning, tussenwoning in Centrum, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Diaconiestraat 28 vergeleken met de buurt?

Diaconiestraat 28 heeft 71 m² woonoppervlakte en 236 m³ inhoud. Het perceel is 81 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €181.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Diaconiestraat 28 en wat betekent dat?

Diaconiestraat 28 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-06-18. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Diaconiestraat 28?

Diaconiestraat 28 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 28 m².

Hoe is de woningmarkt in Centrum?

De wijk Centrum in Den Helder (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €181.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum?

Vanuit Diaconiestraat 28 in Centrum bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 0.4 km.