Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 49 m²
- Inhoud
- 162 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Hart Nibbrigkade 71 63 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €491.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hart Nibbrigkade 71 63
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
3.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Uilennest is €491.000. Dat komt neer op circa €10.020 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHart Nibbrigkade 71 63 is een appartement van 49 m² in de wijk Uilennest. De buurt telt 1.291 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.901 inwoners per km².
Hart Nibbrigkade 71 63 is een appartement in Uilennest, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Hart Nibbrigkade 71 63 heeft 49 m² woonoppervlakte en 162 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Uilennest ligt de gemiddelde woningwaarde op €491.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hart Nibbrigkade 71 63 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 48.13 kg/jaar.
Hart Nibbrigkade 71 63 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Uilennest in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €491.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Hart Nibbrigkade 71 63 in Uilennest bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hart Nibbrigkade 71 63: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1.1 km.