Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1962
- Woonoppervlakte
- 339 m²
- Perceeloppervlakte
- 756 m²
- Inhoud
- 850 m³
- Kamers
- 12
- Slaapkamers
- 4
Jan Muschlaan 10 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 339 m², een perceel van 756 m² en 12 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jan Muschlaan 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
3.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Duinzigt is €524.000. Dat komt neer op circa €1.546 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJan Muschlaan 10 is een woonhuis van 339 m² in de wijk Duinzigt. De buurt telt 1.744 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.746 inwoners per km².
Jan Muschlaan 10 is een woonhuis in Duinzigt, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Jan Muschlaan 10 heeft 339 m² woonoppervlakte en 850 m³ inhoud. Het perceel is 756 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Duinzigt ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jan Muschlaan 10 heeft energielabel F. Geldig tot 2031-10-07. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 63.11 kg/jaar.
Jan Muschlaan 10 heeft 12 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Duinzigt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Jan Muschlaan 10 in Duinzigt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jan Muschlaan 10: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 1.5 km.