Bovenwoning Stalpertstraat 166 Den Haag

Stalpertstraat 166, 2597 RX Den Haag

107 m² Bouwjaar 1952 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Stalpertstraat 166 is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
107 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Stalpertstraat 166

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stalpertstraat 166

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
157.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
224.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.06 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

2600 Inwoners
1450 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1744 Woningvoorraad
€524.000 Gem. woningwaarde Duinzigt
62% Koopwoningen
3.746 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stalpertstraat 166

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Stalpertstraat 166

Wat is de geschatte woningwaarde van Stalpertstraat 166?

De prijsindicatie voor Stalpertstraat 166 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Duinzigt is €524.000. Dat komt neer op circa €4.897 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stalpertstraat 166 zich tot de wijk Duinzigt?

Stalpertstraat 166 is een bovenwoning van 107 m² in de wijk Duinzigt. De buurt telt 1.744 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.746 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stalpertstraat 166?

Stalpertstraat 166 is een bovenwoning in Duinzigt, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Stalpertstraat 166 vergeleken met de buurt?

Stalpertstraat 166 heeft 107 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Duinzigt ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stalpertstraat 166 en wat betekent dat?

Stalpertstraat 166 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-12-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stalpertstraat 166?

Stalpertstraat 166 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Duinzigt?

De wijk Duinzigt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duinzigt?

Vanuit Stalpertstraat 166 in Duinzigt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.