Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1931
- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Inhoud
- 430 m³
- Kamers
- 4
Van Diepenburchstraat 37 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €776.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Diepenburchstraat 37
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
3.1 kmDe prijsindicatie voor Van Diepenburchstraat 37 ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Waalsdorp is €776.000. Dat komt neer op circa €6.258 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Diepenburchstraat 37 is een appartement van 124 m² in de wijk Waalsdorp. De buurt telt 1.786 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.377 inwoners per km².
Van Diepenburchstraat 37 is een appartement in Waalsdorp, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Van Diepenburchstraat 37 heeft 124 m² woonoppervlakte en 430 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Waalsdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €776.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Diepenburchstraat 37 heeft energielabel F. Geldig tot 2026-11-04. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Van Diepenburchstraat 37 heeft 4 kamers.
De wijk Waalsdorp in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €776.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Van Diepenburchstraat 37 in Waalsdorp bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Van Diepenburchstraat 37: ziekenhuis op 0.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.