Streetview Nieuwe Parklaan 50 Den Haag

Nieuwe Parklaan 50, 2597 LD Den Haag

320 m² Bouwjaar 1929 9 kamers 6 slaapkamers Label G

Nieuwe Parklaan 50 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 320 m², een perceel van 670 m² en 9 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €712.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
320 m²
Perceeloppervlakte
670 m²
Inhoud
1000 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Parklaan 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Parklaan 50

Energielabel

Energieklasse
G
Energie-index
2.73
CO₂-emissie
23784.1 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Den Haag

1075 Inwoners
550 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
612 Woningvoorraad
€712.000 Gem. woningwaarde Westbroekpark
60% Koopwoningen
2.610 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwe Parklaan 50

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Nieuwe Parklaan 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Parklaan 50?

De prijsindicatie voor Nieuwe Parklaan 50 ligt rond €1.230.000 tot €1.480.000. De gemiddelde woningwaarde in Westbroekpark is €712.000. Dat komt neer op circa €2.225 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Parklaan 50 zich tot de wijk Westbroekpark?

Nieuwe Parklaan 50 is een woonhuis van 320 m² in de wijk Westbroekpark. De buurt telt 612 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.610 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Parklaan 50?

Nieuwe Parklaan 50 is een woonhuis in Westbroekpark, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwe Parklaan 50 vergeleken met de buurt?

Nieuwe Parklaan 50 heeft 320 m² woonoppervlakte en 1000 m³ inhoud. Het perceel is 670 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Westbroekpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €712.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Parklaan 50 en wat betekent dat?

Nieuwe Parklaan 50 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-10-27. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 23784.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwe Parklaan 50?

Nieuwe Parklaan 50 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Westbroekpark?

De wijk Westbroekpark in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €712.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westbroekpark?

Vanuit Nieuwe Parklaan 50 in Westbroekpark bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 3.1 km.