Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1979
- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Inhoud
- 452 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Nieuwe Parklaan 4 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €712.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Parklaan 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
3.1 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
1.4 kmDe prijsindicatie voor Nieuwe Parklaan 4 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Westbroekpark is €712.000. Dat komt neer op circa €4.944 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe Parklaan 4 is een appartement van 144 m² in de wijk Westbroekpark. De buurt telt 612 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.610 inwoners per km².
Nieuwe Parklaan 4 is een appartement in Westbroekpark, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Nieuwe Parklaan 4 heeft 144 m² woonoppervlakte en 452 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Westbroekpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €712.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwe Parklaan 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-07-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Nieuwe Parklaan 4 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Westbroekpark in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €712.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Nieuwe Parklaan 4 in Westbroekpark bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 3.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwe Parklaan 4: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.9 km.