Portiekflat Waalsdorperweg 435 Den Haag

Waalsdorperweg 435, 2597 KP Den Haag

112 m² Bouwjaar 1992 3 kamers 1 slaapkamers Label C

Waalsdorperweg 435 is een portiekflat in Den Haag, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
112 m²
Inhoud
370 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, sheltered_position, in_green_area, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Waalsdorperweg 435

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waalsdorperweg 435

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
85.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
190.1 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

2600 Inwoners
1450 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1744 Woningvoorraad
€524.000 Gem. woningwaarde Duinzigt
62% Koopwoningen
3.746 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waalsdorperweg 435

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Waalsdorperweg 435

Wat is de geschatte woningwaarde van Waalsdorperweg 435?

De prijsindicatie voor Waalsdorperweg 435 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Duinzigt is €524.000. Dat komt neer op circa €4.679 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waalsdorperweg 435 zich tot de wijk Duinzigt?

Waalsdorperweg 435 is een portiekflat van 112 m² in de wijk Duinzigt. De buurt telt 1.744 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.746 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waalsdorperweg 435?

Waalsdorperweg 435 is een portiekflat in Duinzigt, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Waalsdorperweg 435 vergeleken met de buurt?

Waalsdorperweg 435 heeft 112 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Duinzigt ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waalsdorperweg 435 en wat betekent dat?

Waalsdorperweg 435 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-06-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waalsdorperweg 435?

Waalsdorperweg 435 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Duinzigt?

De wijk Duinzigt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duinzigt?

Vanuit Waalsdorperweg 435 in Duinzigt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.