Bovenwoning Waalsdorperweg 427 Den Haag

Waalsdorperweg 427, 2597 KP Den Haag

113 m² Bouwjaar 1992 4 kamers 3 slaapkamers Label A+

Waalsdorperweg 427 is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
113 m²
Inhoud
353 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Waalsdorperweg 427

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waalsdorperweg 427

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
71.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
101.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
18.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

2600 Inwoners
1450 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1744 Woningvoorraad
€524.000 Gem. woningwaarde Duinzigt
62% Koopwoningen
3.746 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waalsdorperweg 427

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Waalsdorperweg 427

Wat is de geschatte woningwaarde van Waalsdorperweg 427?

De gemiddelde woningwaarde in Duinzigt is €524.000. Dat komt neer op circa €4.637 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waalsdorperweg 427 zich tot de wijk Duinzigt?

Waalsdorperweg 427 is een bovenwoning van 113 m² in de wijk Duinzigt. De buurt telt 1.744 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.746 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waalsdorperweg 427?

Waalsdorperweg 427 is een bovenwoning in Duinzigt, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Waalsdorperweg 427 vergeleken met de buurt?

Waalsdorperweg 427 heeft 113 m² woonoppervlakte en 353 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Duinzigt ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waalsdorperweg 427 en wat betekent dat?

Waalsdorperweg 427 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-09-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waalsdorperweg 427?

Waalsdorperweg 427 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Duinzigt?

De wijk Duinzigt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duinzigt?

Vanuit Waalsdorperweg 427 in Duinzigt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.