Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Inhoud
- 600 m³
- Kamers
- 4
Tapijtweg 24 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €720.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tapijtweg 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
1.9 kmDe prijsindicatie voor Tapijtweg 24 ligt rond €650.000 tot €750.000. De gemiddelde woningwaarde in Duttendel is €720.000. Dat komt neer op circa €4.706 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTapijtweg 24 is een appartement van 153 m² in de wijk Duttendel. De buurt telt 744 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 909 inwoners per km².
Tapijtweg 24 is een appartement in Duttendel, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Tapijtweg 24 heeft 153 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Duttendel ligt de gemiddelde woningwaarde op €720.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Tapijtweg 24 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Tapijtweg 24 heeft 4 kamers.
De wijk Duttendel in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €720.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Tapijtweg 24 in Duttendel bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Tapijtweg 24: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.5 km.
Recreatie nabij Duttendel: restaurant (1.1 km), cafe (1.4 km).