Streetview Badhuisweg 236 Den Haag

Badhuisweg 236, 2597 JS Den Haag

166 m² Bouwjaar 1926 Label G

Badhuisweg 236 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €720.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
166 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Badhuisweg 236

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Badhuisweg 236

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

1185 Inwoners
500 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
744 Woningvoorraad
€720.000 Gem. woningwaarde Duttendel
59% Koopwoningen
909 Inwoners per km²

Locatie van Badhuisweg 236

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Badhuisweg 236

Wat is de geschatte woningwaarde van Badhuisweg 236?

De gemiddelde woningwaarde in Duttendel is €720.000. Dat komt neer op circa €4.337 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Badhuisweg 236 zich tot de wijk Duttendel?

Badhuisweg 236 is een appartement van 166 m² in de wijk Duttendel. De buurt telt 744 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 909 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Badhuisweg 236?

Badhuisweg 236 is een appartement in Duttendel, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Badhuisweg 236 vergeleken met de buurt?

Badhuisweg 236 heeft 166 m² woonoppervlakte. In Duttendel ligt de gemiddelde woningwaarde op €720.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Badhuisweg 236 en wat betekent dat?

Badhuisweg 236 heeft energielabel G. Geldig tot 2026-12-28. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Duttendel?

De wijk Duttendel in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €720.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duttendel?

Vanuit Badhuisweg 236 in Duttendel bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Duttendel?

Zorg en onderwijs in de buurt van Badhuisweg 236: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.5 km.