Streetview Badhuisweg 236 A Den Haag

Badhuisweg 236 A, 2597 JS Den Haag

139 m² Bouwjaar 1926 6 kamers 4 slaapkamers Label G

Badhuisweg 236 A is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €720.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
139 m²
Inhoud
530 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Badhuisweg 236 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Badhuisweg 236 A

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

1185 Inwoners
500 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
744 Woningvoorraad
€720.000 Gem. woningwaarde Duttendel
59% Koopwoningen
909 Inwoners per km²

Locatie van Badhuisweg 236 A

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Badhuisweg 236 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Badhuisweg 236 A?

De prijsindicatie voor Badhuisweg 236 A ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in Duttendel is €720.000. Dat komt neer op circa €5.180 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Badhuisweg 236 A zich tot de wijk Duttendel?

Badhuisweg 236 A is een appartement van 139 m² in de wijk Duttendel. De buurt telt 744 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 909 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Badhuisweg 236 A?

Badhuisweg 236 A is een appartement in Duttendel, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Badhuisweg 236 A vergeleken met de buurt?

Badhuisweg 236 A heeft 139 m² woonoppervlakte en 530 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Duttendel ligt de gemiddelde woningwaarde op €720.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Badhuisweg 236 A en wat betekent dat?

Badhuisweg 236 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Badhuisweg 236 A?

Badhuisweg 236 A heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Duttendel?

De wijk Duttendel in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €720.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duttendel?

Vanuit Badhuisweg 236 A in Duttendel bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.2 km.