Woningdetails
- Type
- Benedenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2022
- Woonoppervlakte
- 164 m²
- Inhoud
- 530 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €935.000 tot €1.035.000
- Ligging
- Aan rustige weg, Aan water, In woonwijk
Plesmanweg 569 is een benedenwoning in Den Haag, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €720.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Plesmanweg 569
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
1.9 kmStijlvolle, ruime Stadswoning (ca 164 m²) met heerlijke voortuin/terras, gelegen aan het water in het bijzondere Rijksmonument Plesmanduin*.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Plesmanweg 569 ligt rond €935.000 tot €1.035.000. De gemiddelde woningwaarde in Duttendel is €720.000. Dat komt neer op circa €4.390 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPlesmanweg 569 is een benedenwoning van 164 m² in de wijk Duttendel. De buurt telt 744 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 909 inwoners per km².
Plesmanweg 569 is een benedenwoning in Duttendel, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Plesmanweg 569 heeft 164 m² woonoppervlakte en 530 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Duttendel ligt de gemiddelde woningwaarde op €720.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Plesmanweg 569 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-02-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.78 kg/jaar.
Plesmanweg 569 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Duttendel in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €720.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Plesmanweg 569 in Duttendel bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Plesmanweg 569: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.5 km.