Streetview Waalsdorperweg 193 Den Haag

Waalsdorperweg 193, 2597 HV Den Haag

128 m² Bouwjaar 1937 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Waalsdorperweg 193 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
128 m²
Inhoud
452 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Waalsdorperweg 193

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waalsdorperweg 193

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

2600 Inwoners
1450 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1744 Woningvoorraad
€524.000 Gem. woningwaarde Duinzigt
62% Koopwoningen
3.746 Inwoners per km²

Locatie van Waalsdorperweg 193

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Waalsdorperweg 193

Wat is de geschatte woningwaarde van Waalsdorperweg 193?

De prijsindicatie voor Waalsdorperweg 193 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Duinzigt is €524.000. Dat komt neer op circa €4.094 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waalsdorperweg 193 zich tot de wijk Duinzigt?

Waalsdorperweg 193 is een appartement van 128 m² in de wijk Duinzigt. De buurt telt 1.744 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.746 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waalsdorperweg 193?

Waalsdorperweg 193 is een appartement in Duinzigt, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Waalsdorperweg 193 vergeleken met de buurt?

Waalsdorperweg 193 heeft 128 m² woonoppervlakte en 452 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Duinzigt ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waalsdorperweg 193 en wat betekent dat?

Waalsdorperweg 193 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Waalsdorperweg 193?

Waalsdorperweg 193 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Duinzigt?

De wijk Duinzigt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duinzigt?

Vanuit Waalsdorperweg 193 in Duinzigt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.