Herenhuis, tussenwoning Waalsdorperweg 77 Den Haag

Waalsdorperweg 77, 2597 HR Den Haag

207 m² Bouwjaar 1906 7 kamers 6 slaapkamers Label E

Waalsdorperweg 77 is een herenhuis, tussenwoning in Den Haag, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 207 m², een perceel van 206 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €776.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
207 m²
Perceeloppervlakte
206 m²
Inhoud
823 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€935.000 tot €1.035.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan park en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Waalsdorperweg 77

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waalsdorperweg 77

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
209.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
295.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.37 kg/m²

Tuin
Ja (127.0 m²)

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Den Haag

4090 Inwoners
1735 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1786 Woningvoorraad
€776.000 Gem. woningwaarde Waalsdorp
80% Koopwoningen
6.377 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waalsdorperweg 77

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Waalsdorperweg 77

Wat is de geschatte woningwaarde van Waalsdorperweg 77?

De prijsindicatie voor Waalsdorperweg 77 ligt rond €935.000 tot €1.035.000. De gemiddelde woningwaarde in Waalsdorp is €776.000. Dat komt neer op circa €3.749 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waalsdorperweg 77 zich tot de wijk Waalsdorp?

Waalsdorperweg 77 is een herenhuis, tussenwoning van 207 m² in de wijk Waalsdorp. De buurt telt 1.786 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.377 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waalsdorperweg 77?

Waalsdorperweg 77 is een herenhuis, tussenwoning in Waalsdorp, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Waalsdorperweg 77 vergeleken met de buurt?

Waalsdorperweg 77 heeft 207 m² woonoppervlakte en 823 m³ inhoud. Het perceel is 206 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Waalsdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €776.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waalsdorperweg 77 en wat betekent dat?

Waalsdorperweg 77 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-11-15. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waalsdorperweg 77?

Waalsdorperweg 77 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 127 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Waalsdorp?

De wijk Waalsdorp in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €776.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waalsdorp?

Vanuit Waalsdorperweg 77 in Waalsdorp bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.