Tussenwoning Waalsdorperweg 37 Den Haag

Waalsdorperweg 37, 2597 HP Den Haag

194 m² Bouwjaar 1928 8 kamers 5 slaapkamers Label A++

Waalsdorperweg 37 is een tussenwoning in Den Haag, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m², een perceel van 178 m² en 8 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €776.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
194 m²
Perceeloppervlakte
178 m²
Inhoud
684 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.105.000 tot €1.355.000
Ligging
Aan bosrand, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Waalsdorperweg 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waalsdorperweg 37

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
67.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
67.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
51%
CO₂-emissie
15.72 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (85.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Den Haag

4090 Inwoners
1735 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1786 Woningvoorraad
€776.000 Gem. woningwaarde Waalsdorp
80% Koopwoningen
6.377 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waalsdorperweg 37

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Waalsdorperweg 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Waalsdorperweg 37?

De prijsindicatie voor Waalsdorperweg 37 ligt rond €1.105.000 tot €1.355.000. De gemiddelde woningwaarde in Waalsdorp is €776.000. Dat komt neer op circa €4.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waalsdorperweg 37 zich tot de wijk Waalsdorp?

Waalsdorperweg 37 is een tussenwoning van 194 m² in de wijk Waalsdorp. De buurt telt 1.786 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.377 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waalsdorperweg 37?

Waalsdorperweg 37 is een tussenwoning in Waalsdorp, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Waalsdorperweg 37 vergeleken met de buurt?

Waalsdorperweg 37 heeft 194 m² woonoppervlakte en 684 m³ inhoud. Het perceel is 178 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Waalsdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €776.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waalsdorperweg 37 en wat betekent dat?

Waalsdorperweg 37 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-02-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waalsdorperweg 37?

Waalsdorperweg 37 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 85 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Waalsdorp?

De wijk Waalsdorp in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €776.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waalsdorp?

Vanuit Waalsdorperweg 37 in Waalsdorp bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.