Streetview Else Mauhslaan 151 Den Haag

Else Mauhslaan 151, 2597 HD Den Haag

183 m² Bouwjaar 1975

Else Mauhslaan 151 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
183 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Else Mauhslaan 151

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

2600 Inwoners
1450 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1744 Woningvoorraad
€524.000 Gem. woningwaarde Duinzigt
62% Koopwoningen
3.746 Inwoners per km²

Locatie van Else Mauhslaan 151

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Else Mauhslaan 151

Wat is de geschatte woningwaarde van Else Mauhslaan 151?

De prijsindicatie voor Else Mauhslaan 151 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Duinzigt is €524.000. Dat komt neer op circa €2.863 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Else Mauhslaan 151 zich tot de wijk Duinzigt?

Else Mauhslaan 151 is een appartement van 183 m² in de wijk Duinzigt. De buurt telt 1.744 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.746 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Else Mauhslaan 151?

Else Mauhslaan 151 is een appartement in Duinzigt, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Else Mauhslaan 151 vergeleken met de buurt?

Else Mauhslaan 151 heeft 183 m² woonoppervlakte. In Duinzigt ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Duinzigt?

De wijk Duinzigt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duinzigt?

Vanuit Else Mauhslaan 151 in Duinzigt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Duinzigt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Else Mauhslaan 151: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 1.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Duinzigt?

Recreatie nabij Duinzigt: restaurant (0.4 km), cafe (2.6 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Else Mauhslaan 151?

De prijsindicatie ligt rond €455.000 tot €505.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Duinzigt is €524.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.