Streetview Cees Laseurlaan 123 Den Haag

Cees Laseurlaan 123, 2597 GB Den Haag

138 m² Bouwjaar 1974

Cees Laseurlaan 123 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
138 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Cees Laseurlaan 123

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

2600 Inwoners
1450 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1744 Woningvoorraad
€524.000 Gem. woningwaarde Duinzigt
62% Koopwoningen
3.746 Inwoners per km²

Locatie van Cees Laseurlaan 123

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Cees Laseurlaan 123

Wat is de geschatte woningwaarde van Cees Laseurlaan 123?

De prijsindicatie voor Cees Laseurlaan 123 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Duinzigt is €524.000. Dat komt neer op circa €3.797 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cees Laseurlaan 123 zich tot de wijk Duinzigt?

Cees Laseurlaan 123 is een appartement van 138 m² in de wijk Duinzigt. De buurt telt 1.744 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.746 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cees Laseurlaan 123?

Cees Laseurlaan 123 is een appartement in Duinzigt, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Cees Laseurlaan 123 vergeleken met de buurt?

Cees Laseurlaan 123 heeft 138 m² woonoppervlakte. In Duinzigt ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Duinzigt?

De wijk Duinzigt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duinzigt?

Vanuit Cees Laseurlaan 123 in Duinzigt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Duinzigt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Cees Laseurlaan 123: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 1.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Duinzigt?

Recreatie nabij Duinzigt: restaurant (0.4 km), cafe (2.6 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Cees Laseurlaan 123?

De prijsindicatie ligt rond €180.000 tot €205.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Duinzigt is €524.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.