Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- 393 m²
- Inhoud
- 280 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Ruychrocklaan 120 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m², een perceel van 393 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €776.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ruychrocklaan 120
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
3.1 kmDe prijsindicatie voor Ruychrocklaan 120 ligt rond €640.000 tot €740.000. De gemiddelde woningwaarde in Waalsdorp is €776.000. Dat komt neer op circa €10.630 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRuychrocklaan 120 is een appartement van 73 m² in de wijk Waalsdorp. De buurt telt 1.786 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.377 inwoners per km².
Ruychrocklaan 120 is een appartement in Waalsdorp, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Ruychrocklaan 120 heeft 73 m² woonoppervlakte en 280 m³ inhoud. Het perceel is 393 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Waalsdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €776.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ruychrocklaan 120 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 34.41 kg/jaar.
Ruychrocklaan 120 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Waalsdorp in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €776.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Ruychrocklaan 120 in Waalsdorp bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.