Eengezinswoning, tussenwoning Ruychrocklaan 84 Den Haag

Ruychrocklaan 84, 2597 ER Den Haag

202 m² Bouwjaar 1926 9 kamers 6 slaapkamers Label B

Ruychrocklaan 84 is een eengezinswoning, tussenwoning in Den Haag, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m², een perceel van 196 m² en 9 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €776.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
202 m²
Perceeloppervlakte
196 m²
Inhoud
802 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.070.000 tot €1.320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Ruychrocklaan 84

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ruychrocklaan 84

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
138.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
171.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.7%
CO₂-emissie
30.47 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (69.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Den Haag

4090 Inwoners
1735 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1786 Woningvoorraad
€776.000 Gem. woningwaarde Waalsdorp
80% Koopwoningen
6.377 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ruychrocklaan 84

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Ruychrocklaan 84

Wat is de geschatte woningwaarde van Ruychrocklaan 84?

De prijsindicatie voor Ruychrocklaan 84 ligt rond €1.070.000 tot €1.320.000. De gemiddelde woningwaarde in Waalsdorp is €776.000. Dat komt neer op circa €3.842 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ruychrocklaan 84 zich tot de wijk Waalsdorp?

Ruychrocklaan 84 is een eengezinswoning, tussenwoning van 202 m² in de wijk Waalsdorp. De buurt telt 1.786 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.377 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ruychrocklaan 84?

Ruychrocklaan 84 is een eengezinswoning, tussenwoning in Waalsdorp, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ruychrocklaan 84 vergeleken met de buurt?

Ruychrocklaan 84 heeft 202 m² woonoppervlakte en 802 m³ inhoud. Het perceel is 196 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Waalsdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €776.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ruychrocklaan 84 en wat betekent dat?

Ruychrocklaan 84 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-05-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ruychrocklaan 84?

Ruychrocklaan 84 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 69 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Waalsdorp?

De wijk Waalsdorp in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €776.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waalsdorp?

Vanuit Ruychrocklaan 84 in Waalsdorp bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.