Herenhuis, tussenwoning Ruychrocklaan 54 Den Haag

Ruychrocklaan 54, 2597 EP Den Haag

230 m² Bouwjaar 1926 9 kamers 7 slaapkamers Label C

Ruychrocklaan 54 is een herenhuis, tussenwoning in Den Haag, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €776.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
230 m²
Inhoud
665 m³
Kamers
9
Slaapkamers
7
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Ruychrocklaan 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ruychrocklaan 54

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
157.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
234.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.44 kg/m²

Tuin
Ja (69.0 m²)

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Den Haag

4090 Inwoners
1735 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1786 Woningvoorraad
€776.000 Gem. woningwaarde Waalsdorp
80% Koopwoningen
6.377 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ruychrocklaan 54

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Ruychrocklaan 54

Wat is de geschatte woningwaarde van Ruychrocklaan 54?

De prijsindicatie voor Ruychrocklaan 54 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Waalsdorp is €776.000. Dat komt neer op circa €3.374 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ruychrocklaan 54 zich tot de wijk Waalsdorp?

Ruychrocklaan 54 is een herenhuis, tussenwoning van 230 m² in de wijk Waalsdorp. De buurt telt 1.786 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.377 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ruychrocklaan 54?

Ruychrocklaan 54 is een herenhuis, tussenwoning in Waalsdorp, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ruychrocklaan 54 vergeleken met de buurt?

Ruychrocklaan 54 heeft 230 m² woonoppervlakte en 665 m³ inhoud. Met 9 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Waalsdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €776.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ruychrocklaan 54 en wat betekent dat?

Ruychrocklaan 54 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-06-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ruychrocklaan 54?

Ruychrocklaan 54 heeft 9 kamers waarvan 7 slaapkamers. De tuin is 69 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Waalsdorp?

De wijk Waalsdorp in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €776.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waalsdorp?

Vanuit Ruychrocklaan 54 in Waalsdorp bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.