Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1931
- Woonoppervlakte
- 239 m²
- Perceeloppervlakte
- 196 m²
- Inhoud
- 907 m³
- Kamers
- 9
Ruychrocklaan 22 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 239 m², een perceel van 196 m² en 9 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €776.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ruychrocklaan 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
3.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Waalsdorp is €776.000. Dat komt neer op circa €3.247 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRuychrocklaan 22 is een woonhuis van 239 m² in de wijk Waalsdorp. De buurt telt 1.786 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.377 inwoners per km².
Ruychrocklaan 22 is een woonhuis in Waalsdorp, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Ruychrocklaan 22 heeft 239 m² woonoppervlakte en 907 m³ inhoud. Het perceel is 196 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Waalsdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €776.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ruychrocklaan 22 heeft energielabel E. Geldig tot 2026-05-02. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 10021.78 kg/jaar.
Ruychrocklaan 22 heeft 9 kamers.
De wijk Waalsdorp in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €776.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Ruychrocklaan 22 in Waalsdorp bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ruychrocklaan 22: ziekenhuis op 0.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.