Streetview Jacob Mulderweg 10 Den Haag

Jacob Mulderweg 10, 2597 BS Den Haag

157 m² Bouwjaar 1960 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Jacob Mulderweg 10 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 353 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €720.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
353 m²
Inhoud
825 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Jacob Mulderweg 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacob Mulderweg 10

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
157.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
194.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25.1%
CO₂-emissie
38.45 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

1185 Inwoners
500 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
744 Woningvoorraad
€720.000 Gem. woningwaarde Duttendel
59% Koopwoningen
909 Inwoners per km²

Locatie van Jacob Mulderweg 10

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Jacob Mulderweg 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacob Mulderweg 10?

De gemiddelde woningwaarde in Duttendel is €720.000. Dat komt neer op circa €4.586 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacob Mulderweg 10 zich tot de wijk Duttendel?

Jacob Mulderweg 10 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Duttendel. De buurt telt 744 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 909 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacob Mulderweg 10?

Jacob Mulderweg 10 is een woonhuis in Duttendel, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jacob Mulderweg 10 vergeleken met de buurt?

Jacob Mulderweg 10 heeft 157 m² woonoppervlakte en 825 m³ inhoud. Het perceel is 353 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Duttendel ligt de gemiddelde woningwaarde op €720.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacob Mulderweg 10 en wat betekent dat?

Jacob Mulderweg 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jacob Mulderweg 10?

Jacob Mulderweg 10 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Duttendel?

De wijk Duttendel in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €720.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duttendel?

Vanuit Jacob Mulderweg 10 in Duttendel bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.2 km.