Hoekwoning Van Alkemadelaan 330 Den Haag

Van Alkemadelaan 330, 2597 AR Den Haag

222 m² Bouwjaar 1938 8 kamers 6 slaapkamers Label E

Van Alkemadelaan 330 is een hoekwoning in Den Haag, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 222 m², een perceel van 450 m² en 8 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €776.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
222 m²
Perceeloppervlakte
450 m²
Inhoud
6216 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.410.000 tot €1.660.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_busy_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Van Alkemadelaan 330

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Alkemadelaan 330

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
223.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
307.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.28 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Den Haag

4090 Inwoners
1735 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1786 Woningvoorraad
€776.000 Gem. woningwaarde Waalsdorp
80% Koopwoningen
6.377 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Alkemadelaan 330

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Van Alkemadelaan 330

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Alkemadelaan 330?

De prijsindicatie voor Van Alkemadelaan 330 ligt rond €1.410.000 tot €1.660.000. De gemiddelde woningwaarde in Waalsdorp is €776.000. Dat komt neer op circa €3.495 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Alkemadelaan 330 zich tot de wijk Waalsdorp?

Van Alkemadelaan 330 is een hoekwoning van 222 m² in de wijk Waalsdorp. De buurt telt 1.786 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.377 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Alkemadelaan 330?

Van Alkemadelaan 330 is een hoekwoning in Waalsdorp, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Alkemadelaan 330 vergeleken met de buurt?

Van Alkemadelaan 330 heeft 222 m² woonoppervlakte en 6216 m³ inhoud. Het perceel is 450 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Waalsdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €776.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Alkemadelaan 330 en wat betekent dat?

Van Alkemadelaan 330 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-06-05. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Alkemadelaan 330?

Van Alkemadelaan 330 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Waalsdorp?

De wijk Waalsdorp in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €776.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waalsdorp?

Vanuit Van Alkemadelaan 330 in Waalsdorp bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.