Eengezinswoning, tussenwoning Van Alkemadelaan 98 Den Haag

Van Alkemadelaan 98, 2597 AP Den Haag

252 m² Bouwjaar 1936 8 kamers 7 slaapkamers Label D

Van Alkemadelaan 98 is een eengezinswoning, tussenwoning in Den Haag, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 252 m², een perceel van 201 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €520.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
252 m²
Perceeloppervlakte
201 m²
Inhoud
999 m³
Kamers
8
Slaapkamers
7
Indicatie vraagprijs
€940.000 tot €1.190.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Van Alkemadelaan 98

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Alkemadelaan 98

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
2.06
CO₂-emissie
10979.4 kg/m²

Tuin
Ja (72.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Den Haag

1970 Inwoners
910 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1130 Woningvoorraad
€520.000 Gem. woningwaarde Arendsdorp
40% Koopwoningen
3.843 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Alkemadelaan 98

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Van Alkemadelaan 98

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Alkemadelaan 98?

De prijsindicatie voor Van Alkemadelaan 98 ligt rond €940.000 tot €1.190.000. De gemiddelde woningwaarde in Arendsdorp is €520.000. Dat komt neer op circa €2.063 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Alkemadelaan 98 zich tot de wijk Arendsdorp?

Van Alkemadelaan 98 is een eengezinswoning, tussenwoning van 252 m² in de wijk Arendsdorp. De buurt telt 1.130 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.843 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Alkemadelaan 98?

Van Alkemadelaan 98 is een eengezinswoning, tussenwoning in Arendsdorp, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Alkemadelaan 98 vergeleken met de buurt?

Van Alkemadelaan 98 heeft 252 m² woonoppervlakte en 999 m³ inhoud. Het perceel is 201 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Arendsdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €520.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Alkemadelaan 98 en wat betekent dat?

Van Alkemadelaan 98 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-03-29. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 10979.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Alkemadelaan 98?

Van Alkemadelaan 98 heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers. De tuin is 72 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Arendsdorp?

De wijk Arendsdorp in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €520.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Arendsdorp?