Streetview Van Hogenhoucklaan 114 Den Haag

Van Hogenhoucklaan 114, 2596 TH Den Haag

232 m² Bouwjaar 1927 8 kamers 6 slaapkamers Label E

Van Hogenhoucklaan 114 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 232 m², een perceel van 204 m² en 8 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €776.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
232 m²
Perceeloppervlakte
204 m²
Inhoud
850 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Van Hogenhoucklaan 114

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Hogenhoucklaan 114

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Den Haag

4090 Inwoners
1735 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1786 Woningvoorraad
€776.000 Gem. woningwaarde Waalsdorp
80% Koopwoningen
6.377 Inwoners per km²

Locatie van Van Hogenhoucklaan 114

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Van Hogenhoucklaan 114

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Hogenhoucklaan 114?

De gemiddelde woningwaarde in Waalsdorp is €776.000. Dat komt neer op circa €3.345 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Hogenhoucklaan 114 zich tot de wijk Waalsdorp?

Van Hogenhoucklaan 114 is een woonhuis van 232 m² in de wijk Waalsdorp. De buurt telt 1.786 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.377 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Hogenhoucklaan 114?

Van Hogenhoucklaan 114 is een woonhuis in Waalsdorp, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Hogenhoucklaan 114 vergeleken met de buurt?

Van Hogenhoucklaan 114 heeft 232 m² woonoppervlakte en 850 m³ inhoud. Het perceel is 204 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Waalsdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €776.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Hogenhoucklaan 114 en wat betekent dat?

Van Hogenhoucklaan 114 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-08-20. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Hogenhoucklaan 114?

Van Hogenhoucklaan 114 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Waalsdorp?

De wijk Waalsdorp in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €776.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waalsdorp?

Vanuit Van Hogenhoucklaan 114 in Waalsdorp bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.