Streetview Van Hogenhoucklaan 42 Den Haag

Van Hogenhoucklaan 42, 2596 TE Den Haag

95 m² Bouwjaar 1906 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Van Hogenhoucklaan 42 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €520.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
95 m²
Inhoud
332 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Van Hogenhoucklaan 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Hogenhoucklaan 42

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
156.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
226.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.51 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Den Haag

1970 Inwoners
910 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1130 Woningvoorraad
€520.000 Gem. woningwaarde Arendsdorp
40% Koopwoningen
3.843 Inwoners per km²

Locatie van Van Hogenhoucklaan 42

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Van Hogenhoucklaan 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Hogenhoucklaan 42?

De gemiddelde woningwaarde in Arendsdorp is €520.000. Dat komt neer op circa €5.474 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Hogenhoucklaan 42 zich tot de wijk Arendsdorp?

Van Hogenhoucklaan 42 is een appartement van 95 m² in de wijk Arendsdorp. De buurt telt 1.130 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.843 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Hogenhoucklaan 42?

Van Hogenhoucklaan 42 is een appartement in Arendsdorp, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Hogenhoucklaan 42 vergeleken met de buurt?

Van Hogenhoucklaan 42 heeft 95 m² woonoppervlakte en 332 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Arendsdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €520.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Hogenhoucklaan 42 en wat betekent dat?

Van Hogenhoucklaan 42 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-11-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Hogenhoucklaan 42?

Van Hogenhoucklaan 42 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Arendsdorp?

De wijk Arendsdorp in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €520.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Arendsdorp?

Vanuit Van Hogenhoucklaan 42 in Arendsdorp bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.3 km.