Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1954
- Woonoppervlakte
- 31 m²
Goetlijfstraat 5 K329 is een woning in Den Haag, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 31 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €520.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Goetlijfstraat 5 K329
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
2.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Arendsdorp is €520.000. Dat komt neer op circa €16.774 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGoetlijfstraat 5 K329 is een woning van 31 m² in de wijk Arendsdorp. De buurt telt 1.130 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.843 inwoners per km².
Goetlijfstraat 5 K329 is een woning in Arendsdorp, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Goetlijfstraat 5 K329 heeft 31 m² woonoppervlakte. In Arendsdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €520.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Arendsdorp in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €520.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Goetlijfstraat 5 K329 in Arendsdorp bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Goetlijfstraat 5 K329: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Arendsdorp: restaurant (0.5 km), cafe (1.3 km).
Een woningrapport voor Goetlijfstraat 5 K329 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Arendsdorp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1954, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.