Tussenwoning Van Wouwstraat 26 Den Haag

Van Wouwstraat 26, 2596 RG Den Haag

151 m² Bouwjaar 1948 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Van Wouwstraat 26 is een tussenwoning in Den Haag, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 175 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €776.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
175 m²
Inhoud
546 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€940.000 tot €1.040.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Van Wouwstraat 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Wouwstraat 26

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
171.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
246.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.12 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Den Haag

4090 Inwoners
1735 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1786 Woningvoorraad
€776.000 Gem. woningwaarde Waalsdorp
80% Koopwoningen
6.377 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Wouwstraat 26

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Van Wouwstraat 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Wouwstraat 26?

De prijsindicatie voor Van Wouwstraat 26 ligt rond €940.000 tot €1.040.000. De gemiddelde woningwaarde in Waalsdorp is €776.000. Dat komt neer op circa €5.139 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Wouwstraat 26 zich tot de wijk Waalsdorp?

Van Wouwstraat 26 is een tussenwoning van 151 m² in de wijk Waalsdorp. De buurt telt 1.786 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.377 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Wouwstraat 26?

Van Wouwstraat 26 is een tussenwoning in Waalsdorp, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Wouwstraat 26 vergeleken met de buurt?

Van Wouwstraat 26 heeft 151 m² woonoppervlakte en 546 m³ inhoud. Het perceel is 175 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Waalsdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €776.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Wouwstraat 26 en wat betekent dat?

Van Wouwstraat 26 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-03-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 46.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Wouwstraat 26?

Van Wouwstraat 26 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Waalsdorp?

De wijk Waalsdorp in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €776.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waalsdorp?

Vanuit Van Wouwstraat 26 in Waalsdorp bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.