Portiekflat (appartement) Oostduinlaan 44 A Den Haag

Oostduinlaan 44 A, 2596 JP Den Haag

113 m² Bouwjaar 1925 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Oostduinlaan 44 A is een portiekflat (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €776.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
113 m²
Inhoud
558 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€640.000 tot €740.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Oostduinlaan 44 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostduinlaan 44 A

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht, gedeeltelijk gestoffeerd, monument en monumentaal pand

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Den Haag

4090 Inwoners
1735 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1786 Woningvoorraad
€776.000 Gem. woningwaarde Waalsdorp
80% Koopwoningen
6.377 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oostduinlaan 44 A

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Oostduinlaan 44 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostduinlaan 44 A?

De prijsindicatie voor Oostduinlaan 44 A ligt rond €640.000 tot €740.000. De gemiddelde woningwaarde in Waalsdorp is €776.000. Dat komt neer op circa €6.867 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostduinlaan 44 A zich tot de wijk Waalsdorp?

Oostduinlaan 44 A is een portiekflat (appartement) van 113 m² in de wijk Waalsdorp. De buurt telt 1.786 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.377 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostduinlaan 44 A?

Oostduinlaan 44 A is een portiekflat (appartement) in Waalsdorp, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oostduinlaan 44 A vergeleken met de buurt?

Oostduinlaan 44 A heeft 113 m² woonoppervlakte en 558 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Waalsdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €776.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostduinlaan 44 A en wat betekent dat?

Oostduinlaan 44 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Oostduinlaan 44 A?

Oostduinlaan 44 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Waalsdorp?

De wijk Waalsdorp in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €776.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waalsdorp?

Vanuit Oostduinlaan 44 A in Waalsdorp bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.