Benedenwoning (appartement) Oostduinlaan 42 C Den Haag

Oostduinlaan 42 C, 2596 JP Den Haag

162 m² Bouwjaar 2001 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Oostduinlaan 42 C is een benedenwoning (appartement) in Den Haag, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €776.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
162 m²
Inhoud
557 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€740.000 tot €840.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Oostduinlaan 42 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostduinlaan 42 C

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht, gestoffeerd en monumentaal pand

Parkeertype
Op afgesloten terrein en openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Den Haag

4090 Inwoners
1735 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1786 Woningvoorraad
€776.000 Gem. woningwaarde Waalsdorp
80% Koopwoningen
6.377 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oostduinlaan 42 C

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Oostduinlaan 42 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostduinlaan 42 C?

De prijsindicatie voor Oostduinlaan 42 C ligt rond €740.000 tot €840.000. De gemiddelde woningwaarde in Waalsdorp is €776.000. Dat komt neer op circa €4.790 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostduinlaan 42 C zich tot de wijk Waalsdorp?

Oostduinlaan 42 C is een benedenwoning (appartement) van 162 m² in de wijk Waalsdorp. De buurt telt 1.786 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.377 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostduinlaan 42 C?

Oostduinlaan 42 C is een benedenwoning (appartement) in Waalsdorp, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Oostduinlaan 42 C vergeleken met de buurt?

Oostduinlaan 42 C heeft 162 m² woonoppervlakte en 557 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Waalsdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €776.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostduinlaan 42 C en wat betekent dat?

Oostduinlaan 42 C heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Oostduinlaan 42 C?

Oostduinlaan 42 C heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Waalsdorp?

De wijk Waalsdorp in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €776.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waalsdorp?

Vanuit Oostduinlaan 42 C in Waalsdorp bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.