Streetview Oostduinlaan 89 Den Haag

Oostduinlaan 89, 2596 JJ Den Haag

201 m² Bouwjaar 1954 7 kamers Label E

Oostduinlaan 89 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m², een perceel van 387 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €776.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
201 m²
Perceeloppervlakte
387 m²
Inhoud
550 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Oostduinlaan 89

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostduinlaan 89

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Den Haag

4090 Inwoners
1735 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1786 Woningvoorraad
€776.000 Gem. woningwaarde Waalsdorp
80% Koopwoningen
6.377 Inwoners per km²

Locatie van Oostduinlaan 89

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Oostduinlaan 89

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostduinlaan 89?

De prijsindicatie voor Oostduinlaan 89 ligt rond €740.000 tot €840.000. De gemiddelde woningwaarde in Waalsdorp is €776.000. Dat komt neer op circa €3.861 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostduinlaan 89 zich tot de wijk Waalsdorp?

Oostduinlaan 89 is een woonhuis van 201 m² in de wijk Waalsdorp. De buurt telt 1.786 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.377 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostduinlaan 89?

Oostduinlaan 89 is een woonhuis in Waalsdorp, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oostduinlaan 89 vergeleken met de buurt?

Oostduinlaan 89 heeft 201 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 387 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Waalsdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €776.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostduinlaan 89 en wat betekent dat?

Oostduinlaan 89 heeft energielabel E. Geldig tot 2026-04-28. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oostduinlaan 89?

Oostduinlaan 89 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Waalsdorp?

De wijk Waalsdorp in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €776.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waalsdorp?

Vanuit Oostduinlaan 89 in Waalsdorp bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.