Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1924
- Woonoppervlakte
- 176 m²
- Perceeloppervlakte
- 145 m²
- Inhoud
- 623 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Burnierstraat 30 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m², een perceel van 145 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €776.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burnierstraat 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
3.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Waalsdorp is €776.000. Dat komt neer op circa €4.409 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurnierstraat 30 is een woonhuis van 176 m² in de wijk Waalsdorp. De buurt telt 1.786 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.377 inwoners per km².
Burnierstraat 30 is een woonhuis in Waalsdorp, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Burnierstraat 30 heeft 176 m² woonoppervlakte en 623 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Waalsdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €776.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burnierstraat 30 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Burnierstraat 30 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Waalsdorp in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €776.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Burnierstraat 30 in Waalsdorp bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burnierstraat 30: ziekenhuis op 0.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.