Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Inhoud
- 200 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Breitnerlaan 56 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €671.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Breitnerlaan 56
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.2 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
2.8 kmDe prijsindicatie voor Breitnerlaan 56 ligt rond €155.000 tot €180.000. De gemiddelde woningwaarde in Van Hoytemastraat e.o. is €671.000. Dat komt neer op circa €11.982 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBreitnerlaan 56 is een appartement van 56 m² in de wijk Van Hoytemastraat e.o.. De buurt telt 1.111 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.543 inwoners per km².
Breitnerlaan 56 is een appartement in Van Hoytemastraat e.o., gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Breitnerlaan 56 heeft 56 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Van Hoytemastraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €671.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Breitnerlaan 56 heeft energielabel E. Geldig tot 2026-10-26. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Breitnerlaan 56 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Van Hoytemastraat e.o. in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €671.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Breitnerlaan 56 in Van Hoytemastraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.5 km.