Portiekwoning Weissenbruchstraat 210 Den Haag

Weissenbruchstraat 210, 2596 GM Den Haag

75 m² Bouwjaar 1927 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Weissenbruchstraat 210 is een portiekwoning in Den Haag, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €671.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
75 m²
Inhoud
266 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_green_area, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Weissenbruchstraat 210

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weissenbruchstraat 210

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
91.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
121.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
22.52 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

2440 Inwoners
1090 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1111 Woningvoorraad
€671.000 Gem. woningwaarde Van Hoytemastraat e.o.
74% Koopwoningen
9.543 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Weissenbruchstraat 210

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Weissenbruchstraat 210

Wat is de geschatte woningwaarde van Weissenbruchstraat 210?

De prijsindicatie voor Weissenbruchstraat 210 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Van Hoytemastraat e.o. is €671.000. Dat komt neer op circa €8.947 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weissenbruchstraat 210 zich tot de wijk Van Hoytemastraat e.o.?

Weissenbruchstraat 210 is een portiekwoning van 75 m² in de wijk Van Hoytemastraat e.o.. De buurt telt 1.111 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.543 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weissenbruchstraat 210?

Weissenbruchstraat 210 is een portiekwoning in Van Hoytemastraat e.o., gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Weissenbruchstraat 210 vergeleken met de buurt?

Weissenbruchstraat 210 heeft 75 m² woonoppervlakte en 266 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Van Hoytemastraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €671.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weissenbruchstraat 210 en wat betekent dat?

Weissenbruchstraat 210 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Weissenbruchstraat 210?

Weissenbruchstraat 210 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Van Hoytemastraat e.o.?

De wijk Van Hoytemastraat e.o. in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €671.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van Hoytemastraat e.o.?