Streetview Weissenbruchstraat 192 Den Haag

Weissenbruchstraat 192, 2596 GL Den Haag

90 m² Bouwjaar 1923 Label G

Weissenbruchstraat 192 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m² en een perceel van 260 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €671.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
260 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Weissenbruchstraat 192

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weissenbruchstraat 192

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

2440 Inwoners
1090 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1111 Woningvoorraad
€671.000 Gem. woningwaarde Van Hoytemastraat e.o.
74% Koopwoningen
9.543 Inwoners per km²

Locatie van Weissenbruchstraat 192

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Weissenbruchstraat 192

Wat is de geschatte woningwaarde van Weissenbruchstraat 192?

De gemiddelde woningwaarde in Van Hoytemastraat e.o. is €671.000. Dat komt neer op circa €7.456 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weissenbruchstraat 192 zich tot de wijk Van Hoytemastraat e.o.?

Weissenbruchstraat 192 is een woonhuis van 90 m² in de wijk Van Hoytemastraat e.o.. De buurt telt 1.111 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.543 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weissenbruchstraat 192?

Weissenbruchstraat 192 is een woonhuis in Van Hoytemastraat e.o., gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Weissenbruchstraat 192 vergeleken met de buurt?

Weissenbruchstraat 192 heeft 90 m² woonoppervlakte. Het perceel is 260 m². In Van Hoytemastraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €671.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weissenbruchstraat 192 en wat betekent dat?

Weissenbruchstraat 192 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-12-31. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Van Hoytemastraat e.o.?

De wijk Van Hoytemastraat e.o. in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €671.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van Hoytemastraat e.o.?

Vanuit Weissenbruchstraat 192 in Van Hoytemastraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.5 km.