Bovenwoning Van Hoytemastraat 71 A Den Haag

Van Hoytemastraat 71 A, 2596 EP Den Haag

63 m² Bouwjaar 1933 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Van Hoytemastraat 71 A is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €671.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
63 m²
Inhoud
209 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Van Hoytemastraat 71 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Hoytemastraat 71 A

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

2440 Inwoners
1090 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1111 Woningvoorraad
€671.000 Gem. woningwaarde Van Hoytemastraat e.o.
74% Koopwoningen
9.543 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Hoytemastraat 71 A

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Van Hoytemastraat 71 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Hoytemastraat 71 A?

De prijsindicatie voor Van Hoytemastraat 71 A ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Van Hoytemastraat e.o. is €671.000. Dat komt neer op circa €10.651 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Hoytemastraat 71 A zich tot de wijk Van Hoytemastraat e.o.?

Van Hoytemastraat 71 A is een bovenwoning van 63 m² in de wijk Van Hoytemastraat e.o.. De buurt telt 1.111 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.543 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Hoytemastraat 71 A?

Van Hoytemastraat 71 A is een bovenwoning in Van Hoytemastraat e.o., gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Hoytemastraat 71 A vergeleken met de buurt?

Van Hoytemastraat 71 A heeft 63 m² woonoppervlakte en 209 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Van Hoytemastraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €671.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Hoytemastraat 71 A en wat betekent dat?

Van Hoytemastraat 71 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Van Hoytemastraat 71 A?

Van Hoytemastraat 71 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Van Hoytemastraat e.o.?

De wijk Van Hoytemastraat e.o. in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €671.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van Hoytemastraat e.o.?

Vanuit Van Hoytemastraat 71 A in Van Hoytemastraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.5 km.