Portiekflat Wassenaarseweg 134 Den Haag

Wassenaarseweg 134, 2596 EA Den Haag

135 m² Bouwjaar 1928 4 kamers 3 slaapkamers Label UNKNOWN

Wassenaarseweg 134 is een portiekflat in Den Haag, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m² en 4 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €520.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
135 m²
Inhoud
3780 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Wassenaarseweg 134

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wassenaarseweg 134

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Den Haag

1970 Inwoners
910 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1130 Woningvoorraad
€520.000 Gem. woningwaarde Arendsdorp
40% Koopwoningen
3.843 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wassenaarseweg 134

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Wassenaarseweg 134

Wat is de geschatte woningwaarde van Wassenaarseweg 134?

De prijsindicatie voor Wassenaarseweg 134 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Arendsdorp is €520.000. Dat komt neer op circa €3.852 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wassenaarseweg 134 zich tot de wijk Arendsdorp?

Wassenaarseweg 134 is een portiekflat van 135 m² in de wijk Arendsdorp. De buurt telt 1.130 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.843 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wassenaarseweg 134?

Wassenaarseweg 134 is een portiekflat in Arendsdorp, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wassenaarseweg 134 vergeleken met de buurt?

Wassenaarseweg 134 heeft 135 m² woonoppervlakte en 3780 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Arendsdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €520.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wassenaarseweg 134 en wat betekent dat?

Wassenaarseweg 134 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Wassenaarseweg 134?

Wassenaarseweg 134 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Arendsdorp?

De wijk Arendsdorp in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €520.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Arendsdorp?

Vanuit Wassenaarseweg 134 in Arendsdorp bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.3 km.