Tussenwoning Wassenaarseweg 217 Den Haag

Wassenaarseweg 217, 2596 CS Den Haag

156 m² Bouwjaar 1951 8 kamers 5 slaapkamers Label B

Wassenaarseweg 217 is een tussenwoning in Den Haag, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m², een perceel van 205 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €491.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
205 m²
Inhoud
4368 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€960.000 tot €1.060.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
overlooking_park, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Wassenaarseweg 217

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wassenaarseweg 217

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
155.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
172.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
30.4%
CO₂-emissie
32.94 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

2330 Inwoners
1225 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1291 Woningvoorraad
€491.000 Gem. woningwaarde Uilennest
76% Koopwoningen
7.901 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wassenaarseweg 217

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Wassenaarseweg 217

Wat is de geschatte woningwaarde van Wassenaarseweg 217?

De prijsindicatie voor Wassenaarseweg 217 ligt rond €960.000 tot €1.060.000. De gemiddelde woningwaarde in Uilennest is €491.000. Dat komt neer op circa €3.147 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wassenaarseweg 217 zich tot de wijk Uilennest?

Wassenaarseweg 217 is een tussenwoning van 156 m² in de wijk Uilennest. De buurt telt 1.291 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.901 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wassenaarseweg 217?

Wassenaarseweg 217 is een tussenwoning in Uilennest, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wassenaarseweg 217 vergeleken met de buurt?

Wassenaarseweg 217 heeft 156 m² woonoppervlakte en 4368 m³ inhoud. Het perceel is 205 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Uilennest ligt de gemiddelde woningwaarde op €491.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wassenaarseweg 217 en wat betekent dat?

Wassenaarseweg 217 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-03-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wassenaarseweg 217?

Wassenaarseweg 217 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Uilennest?

De wijk Uilennest in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €491.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Uilennest?

Vanuit Wassenaarseweg 217 in Uilennest bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.6 km.