Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1951
- Woonoppervlakte
- 197 m²
- Perceeloppervlakte
- 428 m²
- Inhoud
- 551 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 5
Wassenaarseweg 203 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m², een perceel van 428 m² en 8 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €491.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wassenaarseweg 203
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
3.3 kmDe prijsindicatie voor Wassenaarseweg 203 ligt rond €840.000 tot €940.000. De gemiddelde woningwaarde in Uilennest is €491.000. Dat komt neer op circa €2.492 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWassenaarseweg 203 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Uilennest. De buurt telt 1.291 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.901 inwoners per km².
Wassenaarseweg 203 is een woonhuis in Uilennest, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Wassenaarseweg 203 heeft 197 m² woonoppervlakte en 551 m³ inhoud. Het perceel is 428 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Uilennest ligt de gemiddelde woningwaarde op €491.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wassenaarseweg 203 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-06-01. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Wassenaarseweg 203 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Uilennest in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €491.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Wassenaarseweg 203 in Uilennest bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wassenaarseweg 203: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1.1 km.