Streetview Wassenaarseweg 59 Den Haag

Wassenaarseweg 59, 2596 CL Den Haag

211 m² Bouwjaar 1925 7 kamers 6 slaapkamers Label F

Wassenaarseweg 59 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 211 m², een perceel van 144 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €671.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
211 m²
Perceeloppervlakte
144 m²
Inhoud
807 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Wassenaarseweg 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wassenaarseweg 59

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

2440 Inwoners
1090 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1111 Woningvoorraad
€671.000 Gem. woningwaarde Van Hoytemastraat e.o.
74% Koopwoningen
9.543 Inwoners per km²

Locatie van Wassenaarseweg 59

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Wassenaarseweg 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Wassenaarseweg 59?

De prijsindicatie voor Wassenaarseweg 59 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Van Hoytemastraat e.o. is €671.000. Dat komt neer op circa €3.180 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wassenaarseweg 59 zich tot de wijk Van Hoytemastraat e.o.?

Wassenaarseweg 59 is een woonhuis van 211 m² in de wijk Van Hoytemastraat e.o.. De buurt telt 1.111 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.543 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wassenaarseweg 59?

Wassenaarseweg 59 is een woonhuis in Van Hoytemastraat e.o., gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wassenaarseweg 59 vergeleken met de buurt?

Wassenaarseweg 59 heeft 211 m² woonoppervlakte en 807 m³ inhoud. Het perceel is 144 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Van Hoytemastraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €671.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wassenaarseweg 59 en wat betekent dat?

Wassenaarseweg 59 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Wassenaarseweg 59?

Wassenaarseweg 59 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Van Hoytemastraat e.o.?

De wijk Van Hoytemastraat e.o. in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €671.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van Hoytemastraat e.o.?

Vanuit Wassenaarseweg 59 in Van Hoytemastraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.5 km.