Streetview Wassenaarseweg 31 Den Haag

Wassenaarseweg 31, 2596 CE Den Haag

190 m² Bouwjaar 1899 7 kamers 3 slaapkamers Label G

Wassenaarseweg 31 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1899. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €776.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1899
Woonoppervlakte
190 m²
Inhoud
632 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Wassenaarseweg 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wassenaarseweg 31

Energielabel

Energieklasse
G
Energie-index
2.21
CO₂-emissie
72.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Den Haag

1650 Inwoners
770 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
774 Woningvoorraad
€776.000 Gem. woningwaarde Nassaubuurt
69% Koopwoningen
5.825 Inwoners per km²

Locatie van Wassenaarseweg 31

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Wassenaarseweg 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Wassenaarseweg 31?

De gemiddelde woningwaarde in Nassaubuurt is €776.000. Dat komt neer op circa €4.084 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wassenaarseweg 31 zich tot de wijk Nassaubuurt?

Wassenaarseweg 31 is een appartement van 190 m² in de wijk Nassaubuurt. De buurt telt 774 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.825 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wassenaarseweg 31?

Wassenaarseweg 31 is een appartement in Nassaubuurt, gebouwd in 1899 (127 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wassenaarseweg 31 vergeleken met de buurt?

Wassenaarseweg 31 heeft 190 m² woonoppervlakte en 632 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Nassaubuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €776.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wassenaarseweg 31 en wat betekent dat?

Wassenaarseweg 31 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-04-21. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 72.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wassenaarseweg 31?

Wassenaarseweg 31 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nassaubuurt?

De wijk Nassaubuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €776.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nassaubuurt?

Vanuit Wassenaarseweg 31 in Nassaubuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.5 km.