Streetview Wassenaarseweg 15 Den Haag

Wassenaarseweg 15, 2596 CE Den Haag

233 m² Bouwjaar 1906 8 kamers 6 slaapkamers Label F

Wassenaarseweg 15 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 233 m², een perceel van 162 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €776.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
233 m²
Perceeloppervlakte
162 m²
Inhoud
926 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Wassenaarseweg 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wassenaarseweg 15

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Den Haag

1650 Inwoners
770 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
774 Woningvoorraad
€776.000 Gem. woningwaarde Nassaubuurt
69% Koopwoningen
5.825 Inwoners per km²

Locatie van Wassenaarseweg 15

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Wassenaarseweg 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Wassenaarseweg 15?

De prijsindicatie voor Wassenaarseweg 15 ligt rond €595.000 tot €695.000. De gemiddelde woningwaarde in Nassaubuurt is €776.000. Dat komt neer op circa €3.330 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wassenaarseweg 15 zich tot de wijk Nassaubuurt?

Wassenaarseweg 15 is een woonhuis van 233 m² in de wijk Nassaubuurt. De buurt telt 774 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.825 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wassenaarseweg 15?

Wassenaarseweg 15 is een woonhuis in Nassaubuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wassenaarseweg 15 vergeleken met de buurt?

Wassenaarseweg 15 heeft 233 m² woonoppervlakte en 926 m³ inhoud. Het perceel is 162 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Nassaubuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €776.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wassenaarseweg 15 en wat betekent dat?

Wassenaarseweg 15 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Wassenaarseweg 15?

Wassenaarseweg 15 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nassaubuurt?

De wijk Nassaubuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €776.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nassaubuurt?

Vanuit Wassenaarseweg 15 in Nassaubuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.5 km.