Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1894
- Woonoppervlakte
- 338 m²
- Perceeloppervlakte
- 195 m²
- Inhoud
- 1290 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 6
Jan van Nassaustraat 52 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1894. De woning heeft een woonoppervlakte van 338 m², een perceel van 195 m² en 10 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €776.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jan van Nassaustraat 52
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
2.1 kmDe prijsindicatie voor Jan van Nassaustraat 52 ligt rond €1.185.000 tot €1.435.000. De gemiddelde woningwaarde in Nassaubuurt is €776.000. Dat komt neer op circa €2.296 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJan van Nassaustraat 52 is een woonhuis van 338 m² in de wijk Nassaubuurt. De buurt telt 774 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.825 inwoners per km².
Jan van Nassaustraat 52 is een woonhuis in Nassaubuurt, gebouwd in 1894 (132 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Jan van Nassaustraat 52 heeft 338 m² woonoppervlakte en 1290 m³ inhoud. Het perceel is 195 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Nassaubuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €776.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jan van Nassaustraat 52 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-06-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 12851.57 kg/jaar.
Jan van Nassaustraat 52 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Nassaubuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €776.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Jan van Nassaustraat 52 in Nassaubuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.5 km.