Streetview Jan van Nassaustraat 93 B Den Haag

Jan van Nassaustraat 93 B, 2596 BR Den Haag

58 m² Bouwjaar 1902 Label APLUS

Jan van Nassaustraat 93 B is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1902. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m². Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €776.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1902
Woonoppervlakte
58 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Jan van Nassaustraat 93 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan van Nassaustraat 93 B

Energielabel

Energieklasse
APLUS

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Den Haag

1650 Inwoners
770 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
774 Woningvoorraad
€776.000 Gem. woningwaarde Nassaubuurt
69% Koopwoningen
5.825 Inwoners per km²

Locatie van Jan van Nassaustraat 93 B

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Jan van Nassaustraat 93 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van Nassaustraat 93 B?

De gemiddelde woningwaarde in Nassaubuurt is €776.000. Dat komt neer op circa €13.379 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van Nassaustraat 93 B zich tot de wijk Nassaubuurt?

Jan van Nassaustraat 93 B is een appartement van 58 m² in de wijk Nassaubuurt. De buurt telt 774 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.825 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van Nassaustraat 93 B?

Jan van Nassaustraat 93 B is een appartement in Nassaubuurt, gebouwd in 1902 (124 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jan van Nassaustraat 93 B vergeleken met de buurt?

Jan van Nassaustraat 93 B heeft 58 m² woonoppervlakte. In Nassaubuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €776.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan van Nassaustraat 93 B en wat betekent dat?

Jan van Nassaustraat 93 B heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Nassaubuurt?

De wijk Nassaubuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €776.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nassaubuurt?

Vanuit Jan van Nassaustraat 93 B in Nassaubuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nassaubuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Jan van Nassaustraat 93 B: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.4 km.