Benedenwoning Volkerakstraat 54 Den Haag

Volkerakstraat 54, 2595 VG Den Haag

78 m² Bouwjaar 1918 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Volkerakstraat 54 is een benedenwoning in Den Haag, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1918
Woonoppervlakte
78 m²
Inhoud
270 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
Aan rustige weg, In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Volkerakstraat 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Volkerakstraat 54

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
92.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
147.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.11 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Den Haag

5280 Inwoners
3240 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
3027 Woningvoorraad
€294.000 Gem. woningwaarde Bezuidenhout-West
13% Koopwoningen
9.804 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Volkerakstraat 54

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Volkerakstraat 54

Wat is de geschatte woningwaarde van Volkerakstraat 54?

De prijsindicatie voor Volkerakstraat 54 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Bezuidenhout-West is €294.000. Dat komt neer op circa €3.769 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Volkerakstraat 54 zich tot de wijk Bezuidenhout-West?

Volkerakstraat 54 is een benedenwoning van 78 m² in de wijk Bezuidenhout-West. De buurt telt 3.027 woningen. Daarvan is 13% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.804 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Volkerakstraat 54?

Volkerakstraat 54 is een benedenwoning in Bezuidenhout-West, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Volkerakstraat 54 vergeleken met de buurt?

Volkerakstraat 54 heeft 78 m² woonoppervlakte en 270 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Bezuidenhout-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Volkerakstraat 54 en wat betekent dat?

Volkerakstraat 54 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-07-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Volkerakstraat 54?

Volkerakstraat 54 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bezuidenhout-West?

De wijk Bezuidenhout-West in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 13% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bezuidenhout-West?

Vanuit Volkerakstraat 54 in Bezuidenhout-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.