Benedenwoning (appartement) Johan van Hoornstraat 3 Den Haag

Johan van Hoornstraat 3, 2595 HP Den Haag

132 m² Bouwjaar 1918 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Johan van Hoornstraat 3 is een benedenwoning (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1918
Woonoppervlakte
132 m²
Inhoud
546 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Johan van Hoornstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johan van Hoornstraat 3

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
188.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
248.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.6 kg/m²

Tuin
Ja (170.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

4915 Inwoners
2670 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2505 Woningvoorraad
€463.000 Gem. woningwaarde Bezuidenhout-Midden
50% Koopwoningen
7.924 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johan van Hoornstraat 3

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Johan van Hoornstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Johan van Hoornstraat 3?

De prijsindicatie voor Johan van Hoornstraat 3 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Bezuidenhout-Midden is €463.000. Dat komt neer op circa €3.508 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johan van Hoornstraat 3 zich tot de wijk Bezuidenhout-Midden?

Johan van Hoornstraat 3 is een benedenwoning (appartement) van 132 m² in de wijk Bezuidenhout-Midden. De buurt telt 2.505 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.924 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johan van Hoornstraat 3?

Johan van Hoornstraat 3 is een benedenwoning (appartement) in Bezuidenhout-Midden, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Johan van Hoornstraat 3 vergeleken met de buurt?

Johan van Hoornstraat 3 heeft 132 m² woonoppervlakte en 546 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Bezuidenhout-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johan van Hoornstraat 3 en wat betekent dat?

Johan van Hoornstraat 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-08-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johan van Hoornstraat 3?

Johan van Hoornstraat 3 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 170 m².

Hoe is de woningmarkt in Bezuidenhout-Midden?

De wijk Bezuidenhout-Midden in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bezuidenhout-Midden?