Portiekflat Mariastraat 89 Den Haag

Mariastraat 89, 2595 GM Den Haag

119 m² Bouwjaar 1957 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Mariastraat 89 is een portiekflat in Den Haag, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
119 m²
Inhoud
410 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Mariastraat 89

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mariastraat 89

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
145.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
208.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.45 kg/m²

Tuin
Ja (95.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

4915 Inwoners
2670 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2505 Woningvoorraad
€463.000 Gem. woningwaarde Bezuidenhout-Midden
50% Koopwoningen
7.924 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mariastraat 89

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Mariastraat 89

Wat is de geschatte woningwaarde van Mariastraat 89?

De prijsindicatie voor Mariastraat 89 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Bezuidenhout-Midden is €463.000. Dat komt neer op circa €3.891 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mariastraat 89 zich tot de wijk Bezuidenhout-Midden?

Mariastraat 89 is een portiekflat van 119 m² in de wijk Bezuidenhout-Midden. De buurt telt 2.505 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.924 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mariastraat 89?

Mariastraat 89 is een portiekflat in Bezuidenhout-Midden, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Mariastraat 89 vergeleken met de buurt?

Mariastraat 89 heeft 119 m² woonoppervlakte en 410 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Bezuidenhout-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mariastraat 89 en wat betekent dat?

Mariastraat 89 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-09-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mariastraat 89?

Mariastraat 89 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 95 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bezuidenhout-Midden?

De wijk Bezuidenhout-Midden in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bezuidenhout-Midden?

Vanuit Mariastraat 89 in Bezuidenhout-Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.